روش ذخیره کارت و تگ NFC در حافظه پنل کارتی تابا

آموزش ذخیره کارت و تگ در پنل کارتی تابا

کاربران عزیز فروشگاه نورافزا ممنون که لحظاتی از وقت ارزشمند خود رو با ما خواهید بود. در این بخش روش ذخیره سازی و تعریف کارت و تگ NFC در حافظه پنل کارتی تابا را آموزش خواهیم داد. با ما همراه باشید.

آشنایی با پنل کارتی تابا

پنل کارتی محصولی جدید از شرکت تابا الکترونیک هستش و می توان با نصب این پنل درب ساختمان رو بدون استفاده از کلید و بوسیله ی کارت یا تگ NFC باز کرد. کارت خوان پنل با استفاده از تکنولوژی NFC طراحی و ساخته شده است. این تکنولوژی از امنیت بالایی برخوردار می باشد. به همین دلیل در کارت های تردد اماکن امنیتی و کارت های اعتباری از این تکنولوژی استفاده می شود. در حافظه یک پنل کارتی تابا می توان تا 1000 عدد کارت NFC یا تگ NFC ذخیره کرد. ذخیره سازی و حذف کارت و تگ درحافظه کارتخوان به صورت تکی و کلی امکان پذیر است.

پنل کارتی :

پنل 1 واحدی کارتی تابا

آموزش روش ذخیره کارت و تگ در حافظه پنل کارتی تابا

ذخیره کارت و تگ در حافظه پنل کارتی تابا :

داخل جعبه پنل کارتی تابا یکعدد کارت با برچسب Master به همراه یک عدد جامپر وجود دارد. برای تعریف کارت و تگ تردد در حافظه پنل اولین کاری که بایستی انجام دهیم، ذخیره کارت مستردر در حافظه پنل می باشد. برای این کار جامپر را روی دوپین پایین برد الکترونیکی کارتخوان پنل قرار می دهیم. سپس کارت مستر را نزدیک بخش کارتخوان پنل میگیریم تا صدای 3 بوق شنیده شود. جامپر را از روی پین های پایینی برد در می آوریم. با این کار، کارت مستر در حافظه پنل ذخیره می شود.

پشت پنل کارتی تابا

کار بعدی ذخیره کارت و تگ تردد در حافظه پنل می باشد. برای این کار ابتدا بایستی کارت مستر را لحظه ای نزدیک کارتخوان پنل قرار دهیم تا صدای بوق ممتد شنیده شود. تا اتمام صدای بوق ممتد فرصت داریم یکی یکی کارت های تردد را با نگهداشتن نزدیک کارتخوان پنل درحافظه پنل ذخیره کنیم. اگر به مدت زمان بیشتری برای این کار نیاز دارید. یا تعداد کارت و تگ تردد که بایستی در حافظه پنل ذخیره شود زیاد است می توان به نگهداشتن مجدد کارت Master نزدیک CardReader پنل، مابقی کارت و تگها را در حافظه پنل ذخیره کرد.

برد پنل کارتی تابا

آموزش حذف کلی و تکی کارت و تگ NFC از حافظه پنل

حذف کلی کارت و تگ از حافظه پنل کارتی تابا :

برای حذف کارت و تگ به صورت یکجا از حافظه پنل کارتی بایستی جامپر را 2 ثانیه روی دوپین بالایی برد الکترونیکی کارتخوان پنل قرار دهیم. سپس جامپر را خارج کنیم. صدای چندین بوق از کارتخوان پنل شنیده می شود. بعد از اتمام این صدا تمامی کارت و تگ هایی که قبلا در حافظه پنل ذخیره شده بود از حافظه پاک خواهد شد.

حذف تکی کارت و تگ از حافظه پنل کارتی تابا :

برای حذف تکی کارت NFC از حافظه پنل بایستی کارت مستر را لحظه ای نزدیک کارتخوان قرار دهیم تا صدای بوق ممتد از پنل شنیده شود. تا تمام شدن صدای بوق ممتد فرصت داریم تا کارت و تگی که قبلا در حافظه پنل ذخیره شده و می خواهیم از حافظه پاک کنیم، مجدد مقابل کارتخوان پنل قرار دهیم تا از حافظه پاک شود.

خوب کارما تمام شد، امیدواریم که آموزش تهیه شده توسط واحد آموزش فروشگاه نورافزا برای شما مفید بوده باشد. منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم. برای خرید پنل دم دری کارتی تابا و یا کارت درب بازکن تابا ، تگ آیفون به فروشگاه نورافزا مراجعه کنید.

محصولات مرتبط با این دوره آموزشی