شرکت سهند آوا الکترونیک پویا

شرکت سهند آوا

معرفی شرکت سهند آوا :

شرکت سهند آوا الکترونیک پویا بزرگترین تولید کننده لامپهای کم مصرف الکترونیکی و ال ای دی ( LED) و بالاست الکترونیکی مخصوص لامپهای کم مصرف در ایران می­باشد. موسسین آن اولین واحد تولید لامپ کم مصرف در سال ۱۳۷۴ در کشور تاسیس نمودند. لامپ ال ای دی آوا ، لامپ ال ای دی مگانور و لامپ ال ای دی سهند همگی جزء تولیدات شرکت سهند آوا الکترونیک می باشد.

این شرکت در طی این سالها افتخار دارد که با گذر موفقیت آمیز از مراحل دشوار تولید این محصول مطابق استانداردهای بین المللی و تلاش برای ایجاد بستر مناسب، فرهنگ استفاده از لامپ ال ای دی و کم مصرف موفق به تولید بیش از هفتاد مدل از انواع لامپهای کم مصرف و ال ای دی (LED) با کیفیت برتر در ایران و قابل عرضه در بازارهای جهانی گردیده است. همچنین با عرضه میلیونها شعله لامپ کم مصرف با همکاری وزارت نیرو، توانیر و سازمان بهره ورداری انرژی (سابا) گام مهمی در جهت بهینه سازی مصرف انرژی در کشور برداشته است.

لامپ ال ای دی 20 وات
لامپ ال ای دی با برند شرکت آوا مدل هلیوس

مشاهده قیمت لامپ ال ای دی و یا خرید لامپ ال ای دی با برند آوا در فروشگاه کالا برق نورافزا (نمایندگی فروش شرکت سهند آوا)

روند توسعه شرکت لامپ آوا :

در راستای این تلاش ها شرکت سهند آوا الکترونیک پویا در سال ۱۳۸۶ موفق به اخذ نشان استاندارد از موسسه استاندار الکتریک و تحقیقات صنعتی ایران و گواهینامه ISO9001-2008  از AJA  انگلستان با اعتبار UKAS و CE (استاندارد اروپا) گردید. هم اکنون این شرکت با همکاری مدیران موفق در صنعت لامپ و الکترونیک و به کارگیری نیروهای متخصص و مجرب و با امکانات تولیدی پیشرفته، شامل خطوط مونتاژ اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، دستگاه های اندازه گیری هوشمند، آزمایشگاه های مجهز و مدرن کنترل کیفیت و  R&D با تلاش بی وقفه در راستای پیشرفت این صنعت گام برمی دارد.

با شروع صادرات لامپ های کم مصرف و لامپ ال ای دی آوا به کشورهای همسایه از سال ۱۳۸۵ فصل نوینی از شکوفایی صنعت روشنایی کشور توسط شرکت سهند آوا ( شرکت مگانور ) آغاز گردید که نوید بخش گسترش و بالندگی روز افزون این صنعت خواهد بود.

لامپ ال ای دی آوا مدل یوفو ( قارچی )
لامپ ال ای دی آوا مدل یوفو ( قارچی )

بررسی مشخصات انواع لامپ ال ای دی ( لامپ LED ) شرکت آوا ، سهند ، مگانور در فروشگاه نورافزا

محصولات مرتبط :

امتیاز
4.6/5
 
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.