آشنایی با شرکت تابا الکترونیک

تابا الکترونیک

آشنایی با شرکت تابا الکترونیک :

تاسیس :

شرکت تابا الکترونیک در سال 1362 با تولید انواع دستگاه های آمپلی فایر تاسیس شد. این شرکت به سرعت تولید محصولات صوتی و تصویری را برای تامین امنیت و آسایش خانواده در سرلوحه ی اهداف بلند مدت خود قرار داد. از این رو با تولید انواع آیفون تصویری و صوتی با استفاده از فناوری روز دنیا و بهره گیری از خلاقیت مهندسین و متخصصان داخل کشور تبدیل به یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان برتر آیفون تصویری و صوتی در سه دهه ی اخیر شده است.

کیفیت محصولات تابا الکترونیک :

استفاده از طراحان صنعتی مجرب، ماشین آلات پیشرفته و برنامه ریزی مداوم برای ارتقای کیفیت و ارائه ی خدمات پس از فروش گسترده از جمله عواملی است که محصولات این شرکت را با استقبال مصرف کنندگان، انبوه سازان و متولیان صنعت ساختمان رو به رو کرده است. برخورداری از امکانات فنی پیشرفته ، به کارگیری سیستم های دقیق در تولید ، جهت تولید محصولات با کیفیت جهانی می باشد. که همگی با تلاش مدیران و کارکنان متعهد این شرکت برای تسخیر بازارهای جدید داخلی و خارجی مهیا می باشد.

تامین منابع انسانی ماهر، کارایی و نوآوری در تولید محصولات جدید، بهبود دائمی کیفیت، سادگی و زیبایی در طراحی ها، قیمت مناسب برای مصرف کننده و ارزش نهادن به خواسته های مشتریان از جمله عوامل مهم در 30 سال گذشته، مبین خوش نامی تابا الکترونیک و اعتماد مصرف کنندگان نهایی بوده وهست.

گواهینامه ها:

دریافت گواهی نامه های متعدد از سازمان های معتبر جهانی از جمله استاندارد های TUV ،ASC10004: 2010-ISO9001-8000 و CE موجب شد تا در دومین اجلاس سران و مدیران عالی رتبه ی صنعت و اقتصاد کشور، تابا الکترونیک به عنوان یکی از ماندگار ترین شرکت های صنعتی ایران برگزیده شود.

ورود در سایر عرصه ها:

یکی از دیگر از محصولات شرکت تابا الکترونیک جک های الکترومکانیکی مربوط به درب های بزرگ پارکینگی، گاراژی و ویلایی است. این جک های دو سرعته با امکان برنامه ریزی توسط کاربران توانایی جا به جایی انواع درب به وزن 800 کیلوگرم را دارد. آخرین محصول اضافه شده به سبد محصولات تولیدی این شرکت دوربین های مداربسته و DVR می باشد. تولید این محصولات از سال 1398 شروع شده است.

ظرفیت های شرکت تابا الکترونیک :

شرکت تابا الکترونیک در زمینی با وسعت 25 هزار متر مربع دارای ساختمان های اداری در چندین طبقه از فضایی مناسب و منطبق با استاندارد های بین المللی برای توسعه ی فعالیت های خود برخوردار است. ایجاد بخش مستقل قالب سازی، شست و شو و نقاشی، آبکاری، تزریق، فلز کاری و … زیر نظر کادر فنی مجرب، حصول استاندارد های CE ،  ISO 10004:2010و ACS (استاندارد رضایتمندی مشتری)  را برای شرکت به ارمغان آورده است.

تولید قطعات مکمل در داخل شرکت و عدم ارجاع این تولیدات به کارگاه های متفرقه نظارت مستمر بر روند تولیدات را امکان پذیر کرده و در نتیجه رضایت مشتریان را در پی داشته است.

اف اف های تصویری تابا

آشنایی با قطعات مورد نیاز برای نصب اف اف و همچنین آموزش کامل نصب آیفون تصویری تابا در بخش آموزش نورافزا

خرید آیفون تصویری تابا و آیفون صوتی تابا در فروشگاه نورافزا ، نمایندگی فروش آیفون تابا

محصولات مرتبط :